DIMENZE existence

VYŠŠÍ DIMENZE EXISTENCE a POSTUPY UDRŽOVÁNÍ ŽIVOTA (volná reflexe Kryona).

Při poznávání metody kvantování se setkáváme s mnoha podivnými, až směšnými postupy.

* Uvedení pojmu „dimenzí“. Naše kultura jejíž součásti je „věda“, nás často vede k mylnému vnímání světa a života. (Možný říklad: List unášený větrem „odmítá (vědecky) existenci a vlivy vnějších sil (větru)“ (jsou neopakovatelné). Je v přesvědčení, že „to ON (list) sám řídí svůj let“). Lidstvo vytvořilo mnoho podobných omylů v 26 tisícilelé etapě - poli vlivů vibrací, označovaných jako „3D“ (právě prožíváme její konec). Vše v našem žití se projevuje vibracemi. My jejich struktury označujeme jako „pole“ – „dimenze.“

* Dimenzemi rozumíme takové pole kmitočtů, jaké jsme schopni přijímat, vnímat a zpracovávat. Dimenzí je mnoho, vzájemně se prolínají. Představují „pole v polích“ vzájemně se prostupujících (tj. ona „spletitá hierarchie“). Dimenze je celé spektrum takových kmitočtů polí, které jsme schopni biologicky a fyzikálně vnímat. (Např. u světla i zvuků jsme omezeni schopností očí – uší a mozku, zpracovat viděné – slyšené vibrace, jejichž kmitočtové spektrum přichází daleko větší, než vnímáme). Existujeme tedy v takové dimenzi, jejíž kmity - vibrace jsme schopni zpracovávat. Nyní prožíváme dimenzi 4D, která je přechodem mezi linearitou 3D (dráhy se začátkem - koncem) a cykličností 5D (dráhy kruhu). Nástroje úprav 3D (PDG: hmota-strach-boj), kterým nás po tisíciletí učili a kterými jsme na žití působili, již nové etapě dimenzí ztrácejí platnost. V 5D a výše se uplatňuje nové PDG lásky. Etapě 4D málo rozumíme proto, že staré končí, ale nové ještě zcela nezačalo. Jak tyto (až zmatečné) informace v praxi užívat?

1). Učme se postupně odsouvat mnohé nástroje, které nás naučili ve 3D. Právě tak utváříme podmínky pro restart (nový začátek) k vyšší dimenzi. Dělejme to s laskavým přístupem (neužívejme „musíš“). S citem odsouvejme i to, co nás učily autority. Ony, pocházející ze 3D, tak řešily problémy své epochy, která končí. Je třeba se odvážit pro novou dobu utvářet nové filtry vědomí.  Postupně (s rozumem) odsouvat mnohé naučené a s vírou utvářet nové postupy a nástroje. … Ale kde je brát?

2). Ony už jsou v nás, ale ještě (pro nás - 3D) nejsou „viditelné“ protože jsou z vyšších kmitočtových  dimenzi (5D). Aby byly v současnosti čitelné, je nutné odstraňovat naučené závory co je nemožné a upřímně otevřít svoje nitro (srdce) vyšším vibracím. Neusilujme o to 3D myšlením (=nástroj mozku), ale uvolněním - intuicí. I velké vynálezy vznikaly z intuice (ve snu či ve vaně nebo na WC) – převážně však v relaxaci vědomé mysli. Učme se nacházet nové v uvolnění, v  intuitivních záblescích („nápadech“) nitra. Přijímejme je vyváženě (jsem uprostřed vah), ve středu „0“. – a záblesk intuice se rozvine. Ale pokud jsem v napětí, intuice zmizí (intuice = „nápad, nevytvořený logickým myšlením“, mozkem. Sděluje nám jej „srdce citem“). Zvykejme si mít po ruce tužku a papír, poznámkou ty záblesky zachycujme.

3/ Dobrý, účinný nástrojrozšíření naší dimenze je meditace (uvolněné vědomí). V meditaci se nastavením uvolněného vědomí (mysli) otevíráme i vyšším vibracím vyšších dimenzí. Úsilím mysli (myšlením) nedokážeme k vyšší dimenzi postoupit. Meditační vyváženou relaxací ano! Proto je třeba odsouvat ve 3D naučená omezení, „co je nemožné až směšné“.

4). Meditací se začneme nově duchovně rozvíjet, podle nového paradigmatu lásky. Více se nořme do „láskyplného srdce“, než do logického (=3D) mozku. Je to dlouhodobý cyklický proces. Pro  novou etapu žití tak meditací startujeme reset (nový začátek) tak, že uvolníme samoregulační systémy těla i mysli.

5). Příklady obecnějších důsledků: „Hledáš řešení problému? Neusiluj myšlením, naopak se uvolni – a přijde to“!  Vědomím nastavuj vyvážené uvolnění, vynulování (vize dvouramenných vah), vyvážení je klíčem k dalšímu kroku. Odkládáním toho co nás ve staré epoše naučili, prožíváme hlubší lásku, která vede k řešení každého problému. Nepátrejme čím to je (?), funguje to! (U auta také před zařazením rychlosti nezkoumáme spletitosti funkcí převodů…). Ať hledáme řešení zdravotního, společenského, intelektuálního… problému, seřazujme v záblescích intuice „jak na to“.

( Vladimír leden 24)