Březen 10.-14..3. 24 - Luhačovice

Vzpomínáme na březnový luhačovický kurz. Jde jen o hlavní myšlenky a soubor obrázků pro připomenutí atmosféry tohoto milého setkání. Sdílíme Vaše převažující nadšení, i my jsme odjížděli proměněni po pěti dnech s Vámi.

* Byl nás (10. 3. - 14. 3.) pořádný houf - přes 80 převážně seniorských, ale svěžích Duší. Nakonec jsme se shodli (jako vždycky), že pobyt byl příjemný a užitečný, plný námětůvlastní práci na proměnách vědomí. (Od zúženého 3D k rozšířenému 5D; právě teď procházíme zmatečnou fází 4D).

* Sjeli jsme se z celé republiky, abychom společně hledali spokojenost v žití.  Co může každého z nás USPOKOJIT? Peníze - majetek - vztahy v rodině i okolí - zdraví a síla…? Doporučujeme už tradičně klid, vyváženost a harmonii. Naplnění osobního přání začíná vždy myšlenkou  - chtěním, touhou. MYŠLENKA je program. Proměna osobnosti proto musí začít proměnou vlastního vědomí - myšlení. To nemůže způsobit nikdo jiný, než každý sám sobě. Jedná se o těžkou, ale radostnou práci na rozšíření a rozsvícení své Duše.

*Nerozšiřovali jsme zde znalosti účastníků (je jich i tak přebytek). Místo toho jsme nabízeli k výběru varianty podnětů (ťingů). Kvantová tvořivost dává člověku možnost svobodné volby přiklonit se k postojům, jež jsou mu blízké. Od naučených (konsenzuálních) postojů tak může postupovat ke skutečně přirozenému (kosmickému) nastavení žití. NEFORMÁLNOST a příklon k blízkému, to je významná zásada nových postojů, vzcházejících z PDG lásky. To také registruje a ukládá „krystalická mřížka“ pro další vývoj Duše osobnosti.

*Hovory se sebou jsou základní cestou do složitostí nitra. Ještě před zrozením do něho byly vloženy informace o záměrech pro tento život. Proto často (stále) konfrontujme své ideály a záměry s původně vloženými. Míru odchylky (nutnou k úpravě pro další vývoj) nám sdělí intuice - vnitřní cit. Formujeme tak sami sobě svůj další vývoj. Buď k životu radostnému, nebo naopak - plnému strachů.

* Poznávali jsme zde metody cvičení jak k zachování, tak proměnám VĚDOMÍ. Zkoušeli jsme čistit, „odlupovat“ a odkládat nefunkční, lidmi dohodnuté programy (musíš - nesmíš…). Kvantové cvičení je cvičením vědomí (proto je mnohem obtížnějším než vnější svalové aktivity). Přesto vycházíme z buněčného těla, cvičíme vliv myšlenek na buněčné proměny a nacházíme tak prvotního činitele - svoji DUŠI. Pravidelná duševní hygiena znamená DUŠEVNÍ ZDRAVÍ (Míček), které vyvažuje zdraví celé osobnosti.

*Snažili jsme se nabízet podněty (ťingy) kezměnám s respektem ke svobodné volbě individuality. Jak ukazují další obrázky, atmosféra byla milá a tolerantní. Nám dvěma sice připadla řídící funkce, ale nijak jsme nebyli vyčleněni z proudů, které ovlivňovaly všechny účastníky. Pomáhali jsme si navzájem, všichni všem, jako bytosti spojené v jeden společný svazek.  Pilně fotografovaly zvláště Kája, Majka, Drahuška, Darja - výběr byl velmi obtížný… Pokud chcete potěšit přátele, klidně přeposílejte.

* Splyňte s následujícími obrázky. Klikem se obrázek zvětší. Není vidět nápis? Uprav rozměr lupou (3 tečky vpravo). Na žádosti mnohých zřídíme asi do 10 dnů stránku „NÁSTĚNKA“ a v ní budou listy které byly v sále vyvěšeny. Najdete na https://www.sec-zeman.cz/program-2024/.

Fotogalerie: Březen 24 - Luhačovice

Záznamy: 1 - 34 ze 34